| Danut2017vasile1989Andrei a întrebat:

Am o problemă. La noi la şcoală este formaţie de dansuri populare. Doamna care se ocupă m-a chemat la repetiţii,m-am învoit de la aproape toate orele de curs (când era şcoală) şi când am sunat-o în urmă cu aproape o săptămână să o întreb dacă mai particip ea îmi spune că nu deoarece nu mai am parteneră, nici ei nu se mai duc la spectacol şi chestii de genul. Am crezut. Aseară, am sunat-o iar fiind conştient că zilele astea are spectacol. Mi-a răspuns acelaşi lucru. Astăzi,am văzut pozele unde ei au participat, partenera mea participa, ea spunându-mi prin telefon contrariul. Ţin să menţionez că ea mi-a mai făcut faze de genul anul trecut când, la fel, mă chema la repetiţii şi nu mă lua la niciun spectacol. Provin dintr-o familie de dansatori deci nu există suspiciunea că nu aş şti să dansez. Spuneţi-mi, vă rog, ce ar trebui să fac în această situaţie?

Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Sa schimbi profesoara ar fi cea mai buna solutie. Parerea mea.