| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU.

Am o problema mare în familie din cauza scolii, încep părinții mei sa ma urască adica:
Profesoara de romana a prins pica pe mine îmi da note mici doar ca eu la un moment dat nu am mai rezistat și am cedat psihic* am injurat-o în fata.
Efectiv nu am mai rezistat, doamna mea diriginta a sunat părinții și acum primesc note mici încontinuu și doamna de romana tot începe sa minta despre mine ca să îmi facă rău.
Părinții mei sunt extrem de supărati pe mine. De ex
Eu îi spuneam de când eram mic mamei sa zâmbească, aceasta tot timpul începea sa zâmbească și pe mine ma făcea fericit.
Doar ca astăzi i-am spus asta și a zis ca nu mai are de ce sa zâmbească.
Chestia asta m-a șocat.

ÎMI puteți spune păreri, inceo sa nu ma mai suport.

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să înveți dacă vrei note mari.
Nu e vina profesoarei că nu înveți și iei note mici.

| AleeAlexaaandraaa a răspuns:

Nu te supara, n-am inteles nimic

| AlexFen a răspuns:

Dupa cum scrii, cred ca iei note mici la limba romana pe propriu merit, nu ca ar avea ceva profesoara cu tine laughing