| ςคωч a întrebat:

:* am o problema sad mi.am luat un telefon FX9 Pro si nu stiu cum sa il pun pe vibratie pentru ca daca stau toata ziua cu el in mana si scriu mesaje ma enerevaza sa imi cante pasarelele de fiecare data cand primesc mesaj x( si sa fiu atenta la fiecare mesaj e cam enervant puppy dog eyes please funda la raspunsul cel mai bun :X puppy dog eyes

1 răspuns:
| anonimaalee29 a răspuns:

Incearca sa apesi cat mai mult posibil pe butonul din jos pentru volum.
Sau intra la setari si cauta "sunet si volum" sau ceva in genul acesta.