| paul34643 a întrebat:

hey TPU am nevoie de putin ajutor >Youtube a schimbat partea de comments de cv timp si de cand a schimbat-o nu stiu ce are dar cand dau reply la cineva(o persoana care a lasat un comment ) mie imi apare ca reply-ul meu exista dar daca intru de pe alt calc sa pe un alt cont youtube replica mea nu a aparut, practic nimeni nu imi vede replicile - care ar fi problema? ce as putea face? si apropo am facut si cont nou de youtube si tot nu merge

2 răspunsuri:
| Jokerh6662 a răspuns:

Nici mie nu imi apare nu cred ca mai merge

| paul34643 explică (pentru Jokerh6662):

Atunci dc altor persoane merge ca nu inteleg? si am facut si cont nou (deja ma dispera)