| Lavinia_6538 a întrebat:

Hey TPU.am o problema, nu prea grava... dar importanta pentru mine.am un coleg, e cel mai tare din clasa, in sensul ca nimeni nu se ia de el etc.
De ceva timp imi place de el si incerc sa ma dau la el happy [in clasa, eu sunt cam in acceasi faza.nimeni nu se ia de mine big grin ] cum as putea sa-l fac sa ii placa de mine? cred ca ii place deja, dar nu stie cum sa arate... spuneti-mi niste sfaturi cum am putea sa il fac sa se dea si el la mine happy

1 răspuns:
| Ralluca25 a răspuns:

Păi ar fi o idee să-i spui sentimentele tale să știe că il placi.
sau să-l intrebi dacă are de gând o relație dacă ii place de cineva anume.
sau să-l iei cât mai des de mână așa poate iși va face și el curaj să te intrebe.
sau să-i spui : BUNA TE PLAC! laughing)))
baftaa`>:d