| nonamehahaha a întrebat:

am o problema pe care nu am idee cum sa o rezolv. De cateva saptamani incoace ma enervez din orice, nu-mi dorm noptile, ma ia plansu din orice, iar la nervi ma manifest aiurea. Intotdeauna am fost o fire mai nervoasa, dar acum simt si eu ca intrec masura dar nu ma pot controla. Ce e de facut? sad

2 răspunsuri:
| vampir004 a răspuns:

Mergi in locurile care te linistesc mai bine, incearca sa uiti de tot si incearca sa te controlezi

| AIisa a răspuns:

Buna! Din pacate trec prin aceeasi stare ca si tine, ranesc persoanele pe care le iubesc cu starile astea. Incearca sa mergi la psiholog, te va ajuta mult sa discuti cu o persoana care nu e din anturajul tau si nu te judeca. Ai grija de tine!