| MihaDiva a întrebat:

Buna mi-am facut un tatuaj pe incheietura ieri, iar azi este foarte intinat l-am spalat cu apa calduta. Trebuie sa-l spal pana dispare surplusul acela de culoare? Va rog mult ajutati-ma sad Este normal sa fie intinat?

3 răspunsuri:
| TPUajutor a răspuns:

Nu stiu eu nu am avut niciodata unu

| NumelePublicExistaInBazaDaDate a răspuns:

Cand mi-am facut tatuaj, tipul mi-a zis sa nu-l spal cel putin o saptamana pana isi revine rana

| stitch2402 a răspuns:

Du-te la farmacie si cumpara BEPANTEN! da-te de vreo 2-3 ori pe zi, NU rupe coaja care se va forma, daca se va forma si nu prea sta cu el la soare vreo saptamana, doua. Si lasa-l in pace.