| AnimeFreak a întrebat:

Am primit acum 2 zile un bichon maltez si are cam 5-6 saptamani..deci este foarte mic. Si as dori sa stiu cam pana pe la ce varsta o sa se mai trezeasca noaptea sa planga? Pt ca acum se trezeste de vreo 3-4 ori pe noapte si plange ba ca vrea sa iasa pe hol, ba ca vrea sa se joace...ok nu spun ca ma deranjeaza (prea rau) sau ceva doar ca trezeste toata casa si as vrea sa stiu pana cand mai face asa. Multumes anticipat! Scuzati categoria dar este mai accesata decat altele (dupa parerea mea. Daca ma insel...asta e) big grin

1 răspuns:
| Less_Ray_1990 a răspuns:

Din pacate daca ar fi plans dupa mama lui ar fi incetat dupa vreo 2 saptamani dar se pare ca asa a fost obisnuit sa se trezeasca eu unul am avut o problema asemanatoare dar fiindca nu stiu daca e pui sau nu nu iti pot zice exact (cainele meu il dresam in fiecare zi si obosea se culca pana dimineata)