| ℓίίίgнт a întrebat:

Hey TPU...am revenit din nou cu o intrebare.nu mai stiu ce sa fac...am o prietena (tin foarteee mult la ea). care sta in casa, numai ca sa stea pe metin, pe skype, p mess, doar pentru prietenul ei care este foarte departe si nu cred ca se vor intalni, ea are 14 ani si el are 19 ceea ce ma ingrijoreaza.nu pare a fii rau, dar o suceste o invarte de pe mine ma dat pe langa, ma ignora mai vorbeste cu mine numai daca o sun eu sad din cauza lui x( IL URASK crying de dinainte sa apara el eram cele mai bune pr acum parca numai la scoala mai vorbeam si de vreme ce a venit vacanta, ea ma va ignora si nu pot trai cu gandu` asta sad ce sa fac? am incercat sa-i spun de un milion de ori, in fiecare zi cand ma refuza ca sa iesim afara sad Fundaa si MUULTE voturi sad PLEASE crying. Ms sad

Răspuns Câştigător
| emokyda98 a răspuns:

Discuta cu ea, explica-i ...prieteni ca tine se gasesc mai rar incearca sa pari interesata de ce face ea, si usor usor o vei deplasa de opsesia de a vorbii cu prietenu pe mess...asa nu te va mai ignorawinkingdeci inkearka sa pari interesata.

1 răspuns:
| louise a răspuns:

Pai... nu prea ai ce sa faci ea o sa`si dea seama singura ca. un baiat nu se pune mai presus de o prietena big grin