| Sinitar a întrebat:

am si eu nevoie sa imi dati modele de id-uri pentru rock-eri, legate de intuneric sau vampyre, si chestii de genu. stiu ca este penibil dar am ramas in pana de idei si de creat nume. multumesc pentru eventuale raspunsuri!

7 răspunsuri:
| Sinitar explică:

Frate. nu am nici o treaba cu twilightlaughing. stai calm. eu am treaba cu filmele gen 30 days in night:X ala da film sau the house of devil. nu ma lua pe mine cu povestioare gen twilight

| MegamortX a răspuns:

Ai dreptate, e penibil :-| "ID-uri pentru rock-eri"? Penibil e puţin spus.

| Sinitar explică (pentru MegamortX):

. da am ramas in pana de ideei, am toate drepturile sa cer ajutorul cuiva mai inspirat decat minetongue

| 克里斯提 a răspuns:

Shadow_M3ltdoWn tongue se potriveste? Si omule...chiar asa? Vampiri? WTF? Ce a facut Twilight din oameni rolling on the floor

| Sinitar explică (pentru 克里斯提):

Si am pus intrebarea asta. pentru ca am ramas in pana de ideeiblushing nu stiu cum

| 克里斯提 a răspuns (pentru Sinitar):

Ok big grin iti place Shadow_M3ltdoWn laughing?

| Sinitar explică (pentru 克里斯提):

M3ltdown suna putin ciudatlaughing nu stiu de ce