| NoNameYou a întrebat:

Am o mare dilema.
Peste cateva zile, este ziua de nastere a prietenei mele face 22 de ani.
Sunt intr-o mare dilema in legatura cu cadoul...ma gandeam la o tableta.
Cateva idei ar fi bine venite

Răspuns Câştigător
| username97 a răspuns:

O tabletă ar fi o idee super dacă nu are deja una, şi dacă îţi permite bugetul.
Nu cred că o să găseşti prea multe tablete bune până în 450 de lei, dar s-ar putea să ai noroc cu nişte reduceri. Am găsit aici nişte tablete, din care câteva sunt la un preţ sub 450 de lei:
http://www.shopmania.ro/tablete/p-serioux-s800tab-47152256
http://www.shopmania.ro/tablete/p-serioux-s900tab-51391652
http://www.shopmania.ro/tablete/p-sycron-md7007-52839545
Dacă nu găseşti o tabletă potrivită, poţi să îi faci cadou o trusă make-up, nişte bijuterii (http://galaxydeal.ro/......290-ron3), poate cu iniţiale sau gravat, sau să personalizezi ceva, cum este aici:
http://galaxydeal.ro/......e-150-ron4
Succes în găsirea a ceva ce chiar o să o impresioneze! :D

| NoNameYou explică (pentru username97):

In final i-am luat o trusa de make-up + pensule si alte nebunii ce mai erau pe acolo laughing maine o sa imi ajunga comanda

7 răspunsuri:
| me1oo a răspuns:

Depinde ce bani ai : daca ai bani ai putea sa ii cumperi o tableta de la Apple, ca celelalte majoritatea dupa jumate de an se fac praf, ba nu mai merge bine touchul si alte chestii! Gandeste-te ce lucruri ii plac ei, ai putea sa ii cumperi un telefon, sau o bratara cu numele ei! un lantisor in forma de inimioara

| NoNameYou explică:

Buget 450lei

| Mikhtarian a răspuns:

Ceva ce va tine mereu tot timpul.
Ce stii tu ca-i place.
Nu trebuie sa lipseasca un buchet simplu de flori,frumos.
Poate un catelus,daca stii ca vrea.
Un lantisor, o bratara.o tableta este cam scumpa, si sunt cam contra tehnologiei, aici e vorba de inima, trebuie sa fie ceva mai ..simplu dar foarte frumos
Tu stii cel mai bine ce-i place.

| andru10best a răspuns:

Cumpara-i o tableta daca intr-adevar isi doreste una. Si mai ales sa iei una care sa ii satisfaca nevoile.

| teapz a răspuns:

Depinde cu 450 de lei poti lua o tableta.dar nueste performanta.Mai bine ii iei un parfum bun si mai asteptati pentru tableta happy. sfatul meu acum depinde ce vreti si voi.

| magdalena94 a răspuns:

Daca vrei sa ii cumperi tableta, cumparai happy Dar eu zic ca s-ar bucura daca i-ai cumpara un set de lenjerie sexywinking v-ati bucura amandoi de darul acestawinking o fata care te iubeste nu are nevoie de cadouri scumpe, ci de semne de iubire si tandretewinking