| mayaxhh a întrebat:

Hey TPU...Am și eu o întrebare...
Cum pot să slabesc forțat fără medicamente?
Fac mult sport si încerc să nu mănânc dar nimic...Are cineva idei?

Răspuns Câştigător
| manumescbosssdeboss a răspuns:

Sicer...du-te la camin si o sa slabesti foarte tare.Sunt in clasa a 9-a si am slabit un kg si jumatate.Bine..nu c-am vrut eu(sunt destul de slaba)ci pentru ca mancarea este groaznica. Pur si simplu ne da laturi. Un sfat:renunta la paine, nu manca pe saturate si multa apa. Succes si sa te tii de treaba!

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tu crezi asa usor slabesti? de parca te-ai ingrasat peste noapte, continua cu dieta si sportul

| Caro34 a răspuns:

De unde esti? Daca esti din Bucuresti, da-mi de stire! Ai acolo cel mai bun specialist pe probleme de slabire sanatoasa! Numai bine!

| Raniaa a răspuns:

Dacă vei continua în ritmul acesta ( mult sport pe stomacul gol) te vei îmbolnăvi. Nu te-ai îngraşat într-o zi, de aceea procesul de slabit este unul destul de îndelungat. Ambiție, mănâncă sănătos, sport şi multă apă happy