| Kelly6661 a întrebat:

Cum public si eu o carte?
am scris ceva care mi sa pare interesant si as vrea sa o lansez dar nu stiu cum.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la o editura(in functie de subiectul manuscrisului) si cere informatii despre tot ce implica lansare unei carti inclusiv costurile. Nu ti-as recomanda sa o pui pe scrib pana nu e citita de o persoana specializata in domeniu. E munca ta, e lumea ta si e pacat sa ti se "imprumute" ideile.
Toate cele bune.

3 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

O poti pune pe internet in prima faza sa vezi daca are succes

| AlexandraM888 a răspuns:

Fa ti cont pe scribd.com si incarc o acolo, cine stie cine ajunge sa o citeasca!

| foreverunicorn a răspuns:

Inainte sa o "lansezi", ai putea sa o postezi pe wattpad. Asa vei vedea daca se merita sau nu sa mergi mai departe. Si nu uita sa dai aici linkul, ca sa iti putem citi si noi creatia happy