| Zuzy_5820 a întrebat:

Am si eu o intrebare curioasa ca sa zic asa daca platesti p cineva sa te omoare se numeste tot sinuciderethinking p. s. s: care ai chef de misto poti sa inchezi paginawinking

10 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Buna,
Nu in totalitate. Oricum, acel om va fi judecat si pedepsit cu inchisoarea, oricat poate sustine el ca a fost planificat totul.

| Miina a răspuns:

Buna.
Cred ca da.
Pentru ca te omoara cu stiinta ta.
Adica e ca si cum te.ai omari tu.
Bye.

| FFAP a răspuns:

Deci... daca nu se afla ca tipul a fost platit de tine sa faca asta, el este cercetat de omor si sinucidere. Daca afla ca a facut-o pentru tine, tot sinucidere, dar tipul primeste pedeapsa mai mica.
Bafta!

| adrianajollie a răspuns:

Logic! Si pe langa asta pacatuiesti si faptul ca l`ai pus pe celalalt sa-ti faca asta. Iar pers respectiva va fi cercetata pentru crima

| briquette a răspuns:

Ma tu te plictisesti gravstraight face
E NEBUNAAAA N-O LUATI IN SEAMA... O CUNOSC! rolling on the floor
si eu care credeam ca ti-a venit mintea la cap de ieri pana azilaughing

hai tbx zuzolove struck

| Buburuzzza a răspuns:

Ba da se numeste sinucidere laughing)))

| Niinuuu a răspuns:

Nu e omucidere
da nu fa asa ceva :-s

| ingerash_1981 a răspuns:

NU... da sper ca nu ai de gand sa faci asa ceva waiting tongue

| Aimee_6013 a răspuns:

Din perspectiva legii ar fi crima si cel care te-ar omora ar fi vinovat dar parerea mea este ca e sinucidere pentru ca tu constienta te omori chiar daca nu o faci cu mainile tale.

| Sabiiiii a răspuns:

Ce din astea ii bagati in capp. Fivarr interlopiii de raslaughing. Zuzy depresia trece nu trebuie sa te gandesti la asa ceva, darr nu se cheama sinucidere. Sinucidere inseamna cand te omori tu. Daca te omoara altcineva. chiar daca tu stii, el te omoara. tu nu ai nici-o Trebuie.:* bafta, vezi ce faci straight face;*