| CatMeadow a întrebat:

Amm. am sa pun o intrebare foarte ciudata. deci chiar nu am chef de magarii si tampenii dar poti sa-ti dai seama uitandute la un om da ca este virgin sau nu? la fete de obicei daca merg ff departat si cand se apleaca (puncte punctelaughinglaughinglaughinglaughing) dar la baieti?laughing serios is curioasa.crying

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

N-ai cum sa-ti dai seama. Poti doar sa presupui acest lucru in functie de comportamentul persoanei respective, dar n-o sa fii niciodata sigur. Numai bine!

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu există aşa ceva. Şi, crede-mă, nici aia ilustrată de tine nu e valabilă la fete.
Nadia Comăneci era virgină când a făcut performanţă la 14-15 ani dar de la atâtea paralele şi bârne, crede-mă că era super-crăcănată.
Ăsta e un exemplu celebru dar oricum astea mai ţin şi de fiziologie care arareori are treabă cu activitatea sau inactivitatea sexuală.
Noroc.

| CatMeadow explică:

Da Marius, m-ai lamuritlaughinglaughing am zis cum pot sa-mi dau seama. nu pot sa-l intreb. adica as putea dar imi dai tu bani de avion?laughing

| ILoveYouMore a răspuns:

Chiar nu cred ca exista o metoda de ati da seama dupa cum arata poate dupa comportament adica poate baietii virgini se uita dupa fete sexy cu formele la vedere si nu stiu poate ca se gandesc la magarii atunci si isi musca buzele si chestii de astea cel mai simplu e sa te duci si sa ii intrebi MEV? care inseamna mai esti virgin dupa ce iti dau raspunsul poti sa vezi daca sunt sau nu. sper sa iti fie de folos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici la ele nici la ei

| Marius_7248 a răspuns:

La baieti poti sa afli daca sunt virgin decat daca ii intrebi.