| Mary_Deny_1991 a întrebat:

am si eu o intrebare, eu trec clasa a 5-a, cum este, ce materii noi o sa avem, etc. Cel mai bun raspuns primeste Funditaa happy

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti face probleme. Materii noi sunt educatia tehnologica, biologie si atat cred. Bafta.

| Bianca306 a răspuns:

O sa fie putin greu pentru ca nu cunosti pe nici un profesor, materii noi, eu acum am terminat a 5 a, dar o sa le duci cumva la capat, a si incearca sa nu fi in ochi rai inaintea profesorului, acum e sansa ta sa te lingusesti un pic. succes!

| Mary_Deny_1991 explică (pentru Bianca306):

Mersiii :*

| 3333333 a răspuns (pentru Mary_Deny_1991):

Cu placere :*

| 3333333 a răspuns:

Buna, pai dupa parerea mea este usor. Eu trec clasa a 7-a si crede-ma este mult mai greu ca in clasa a 5-a.Prima saptamana o sa fie usoara..profesorii o sa se prezinte si apoi o sa dati testele initiale din materia predata in clasa a 4-a...materiile sunt cele facute in clasa a 4-a+ un optional pe care il aleg parintii, franceza si cam atat. Sper ca te-am ajutat! big grin :*

| AdelaMalinaAdde a răspuns:

Eu vin a 6-a, deci pot sa-ti spun.
In primul rand, vei avea un diriginte sau o diriginta.Cu el/ea vei avea ora de dirigentie (un fel de "sedinta" in care ziceti ce s-a mai intamplat la scoala).
Materii noi:
Informatica, Biologie, Tehnologie.
Cam atat am avut eu nou.
Sper ca te-am ajutat! big grin

Fundita?