| dewnew a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei care au avut sau au aparat dentar: Mi.am pus aparat dentar fix si problema mea e ca am dintii de sus prea in fata si ca sunt strambii. Cam cat timp ar trebui sa tin aparatul? Cu aproximatie.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca ti l-ai pus deja, dentistul trebuia sa-ti fi spus acest lucru! plus ca ar trebui sa faci vizite din cand in cand... eu asa stiu...
Dentistul meu mi-a spus ca in jur de 1 an - 1 an si jumatate!