| kate_3254 a întrebat:

Am si eu un iPhone 3g s, iar de cateva zile nu mi se mai deschide nici o aplicatie in afara de cele generale(setari, camera, poze, appstore etc) d e la ce poate fi? ce trebuie sa fac? Va rog daca stiti sa ma ajutati. m s

2 răspunsuri:
| BLURREDLINES a răspuns:

In general, nu prea imi plac IPhone happy, nu ca ma laud sau chestii, pur si simplu. Pentru ca o prietena mi-a zis ca matusa ei are IPhone si nu TINE deloc telefonul, degeaba e bengos telefonul daca nu e bun de nimic happy.

| mrcs a răspuns:

Salut! Din pacate trebuie sa stergi pozele...Scrie si aici
http://www.idevice.ro/......ai-repede/

Am vazut ca postul este din 2011 dar, poate mai ai nevoie!