| IulianAndrei a întrebat:

Am un tel. LG GM360 si mi-am bagat net pe el. Cand intru pe youtube si vreau sa vad un videoclip imi da "Eroare la Conectare". Unde as putea sa dau sa pot vedea video-urile? Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Aleeeecs a răspuns:

Pai ce fel de internet e? poate nu este bun.sau schimati-l. k asa a facut si o prietena de-a mea si a functionat dar acum depinde si de telefon. daca e special pentru net.atunci du-l la un specialist.pa-pa sper ca ti-am fost de ajutor SUCCES