| Clara_6276 a întrebat:

Nu pot vedea video`urile pe toate site`urile. Pot vedea pe youtube, insa nu si pe altele! Dc? Si ce sa fac pentru a le putea vedea? Multumesc

Răspuns Câştigător
| DiDi a răspuns:

Sa ai pornit Javascript, downloadeaza ultima versiune de la Adobe flash player (http://get.adobe.com/flashplayer/?promoid=BUIGP ). Daca nici asa nu merge, instaleaza Schockwave flash player si Macromedia flash player.
Verifica optiunile explorerului de internet, scoate pop-up blocker, da enable la flash.

Daca nu merge, uita-te si aici:
http://forum.softpedia.com/index.php?showtopic=387866

P. S: incearca si alt browser (opera, mozilla, google chrome, safari), poate merge.:)

1 răspuns:
| nickolass25 a răspuns:

Salut. Uite, nu ai mentionat care browser il folosesti. Dar ca sa poti vedea video-urile pe oricare site, iti sugerez sa instalezi urmatoarele: ADOBE FLASH PLAYER, DivX Codec si K-lite Mega Codec Pack. Cauta-le cu Google, downloadeaza-le si instaleaza-le. Si o sa poti vedea video pe care site iti pofteste inimioara tonguewinking Ti-am fost de ajutor? Sa ne spui daca ai reusit, ok? Bafta