| aLL3sSsya a întrebat:

Hey TPU.Am un telefon Samsung, si are WiFi, doar ca nu imi merge netul...cine imi explica cum pot face ca sa am acces la internet? Cat mai amanuntit, cat mai bine.

Deci chiar nu stiu sad
Ms :*

Răspuns Câştigător
| adrianuser a răspuns:

Ai nevoie sa iti faci setarile. Fiecare operator are otiunea de a ti le configura automatic. De exemplu pentru Orange apelezi *100# apare un meniu de unde alegi Servicii, apoi Setari automate -> Internet (la celelalte nu stiu cum nr la care trebuie sa dai, dar dc cuati gasesti)

1 răspuns: