| Andree a întrebat:

Am un Samsung galaxy s4 si nu imi merge what's app-ul de pe netul din telefon. Adica prin wifi merge dar daca conectez cu datele mobile nu imi merge, stiti de ce?

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Cauta in setarile aplicatiei, chiar si in telefon. El asa este setat sa mearga numai pe wi-fi pentru a nu consuma toate datele mobile, caci cam mananca ceva...

| Aneurysm a răspuns:

Lol am aceeaşi problemă (am un S2). Probabil din cauză că datele sunt mult mai slabe decât wi-fi-ul thinking Oricum eu vorbesc numai acasă, unde am wi-fi so yeah