| Krystina0xd a întrebat:

Hey,TPU! As dori un sfat legat de parul meu: am pielea deschisa la culoare(desi nu foarte),ochi verzi-caprui si parul lung, drept si castaniu.As vrea sa imi fac parul blond,dar nu stiu exact cum...mi-am luat o vopsea si nu mi s-a facut DELOC! Ma gandeam la un decolorant, dar strica firul de par...ce sa fac? Funda! Multumesc!

1 răspuns:
| Lovelyix a răspuns:

Cauta o vopsea cat mai apropiata de culoarea parului tau, sa nu fie prea deschisa! Apoi ia-ti inca o vopsea mai deschisa. Dupa ce te-ai vopsit cu ambele, asteapta o saptamana - doua si i-ati una si mai deschisa. Si gata, sper ca ti-am fost de folos big grin.