Întrebare recomandată | DDD2002 a întrebat:

As vrea cateva nume de scena de fata. Voi posta o piesa pe YouTube, dar am nevoie de un nume de scena. Numele meu real este Delia, dar nu vreau sa-l folosesc pentru ca exista deja o Delia in tara, si nu as vrea sa fiu numita imitatoare. Am cateva idei de nume, dar sincer, nu prea imi plac. As vrea ceva unic, care sa sune interesant. Sper sa ma ajutati. Multumesc anticipat! laughing)

11 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Un nume sa te caracterizeze.
Leya/Dalinda/Dalya/Laly...
O zi frumoasa sa ai si mult succes!

| 1Q a răspuns:

Numele Layla suna bine

| VelaJohnny a răspuns:

Leea thinking

| TheFragranceMaster a răspuns:

The Fragrance sau Fragrance!
Mai superbe nu exista, nu mai cauta!

| A7n7d7r7a a răspuns:

Dell;
Daly/ Dalya;
Delicia;
aDell etc.
Cred ca depinde si de genul de muzica pe care il abordezi...si cum nu ai mentionat aici...astea sunt cateva abrevieri care mi-au venit pe loc. happy

| madalinalove3226 a răspuns:

Maria,Ioana,Ana,Crina,Cristina,
Alexandra,Carmen

| Yo_Johana_1997 a răspuns:

Thea/keya/Dely Sunt multe depinde de ce stil de muzica canti

| DDD2002 explică:

Cant muzica pop, si as vrea un nume usor de pronuntat si de cei de peste hotare.

| Silkin_Ana_1995 a răspuns (pentru DDD2002):

Depinde. Daca ai vrea nume romanesc, iata aici un site si alegeti-l pe care il vrei: http://www.copilul.ro/nume-fete-romanesti/ Daca vrei englezesti:http://www.copilul.ro/nume-fete/?field_6_3=1