| CireasaOtravita a întrebat:

as vrea pareri in legatura cu aparatul de microdermabraziune pentru tenul cu acnee si petesad merita sa-l incerc? funda!:X

Răspuns Câştigător
| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Eu zic ca mai bine ai merge la un doctor care se ocupa cu asa ceva, si intreaba-l daca e bun acest aparat:*

2 răspunsuri:
| TomiiiTza a răspuns:

Este recomandat, din punctul meu de vedere, aceasta terapie, are efecte remarcabile. Nu doar ca va purifica tenul, dar il si mentine curat. Vil recomand cu cea mai mare incredere.
Vezi ce elegant mai poate vorbi un roman? laughing
Funda? happy

| CireasaOtravita explică (pentru TomiiiTza):

Vorbesti din experinta proprie? l-ai incercat si a dat rezultate?