| mikutssa a întrebat:

As vrea sa imi cumpar o camera foto performanta dar nu am nici o idee ce sa iau. Nu ma prea pricep, adica nu sunt fotograf si nu stiu ce ar trebui sa aiba un aparat ca sa fie bun. Va rog putin ajutor!

1 răspuns:
| BadCliché a răspuns:

Heii mikutssa! Depinde cat vrei sa dai pe el. Unul semi performant precum Nikon L110/L120 sunt in jur de 6-9 milioane. Unul performant precum Nikon D3100 este in jur de 16-19 milioane deoarece este DSLR [pot fi atasate obiective] iar unul foarte performant ca un Canon D550 ajunge pana la 60 de milioane. Daca vrei sa afli ceva anume, sau mai multe informatii da-mi un mesaj cu ID-ul tau si te ajut cu mare placere. bafta>big grin