| Lucylucia45 a întrebat:

As vrea sa stiu cand o sa-mi vina ciclul. Am simptomele: par pubian, dureri de cap, dureri abdominale, imi cresc sanii (ii am marisori :/), sunt mai inalta. Mamei mele i-a venit la 14 ani, deci si mie tot la 14 o sa-mi vie menstruatia?
Scuza-ti daca nu am pus la categoria necorespunzatoare. happy

4 răspunsuri:
| SilviaPunct a răspuns:

Cati ani ai?

| Lucylucia45 explică (pentru SilviaPunct):

Am 12 ani

| SilviaPunct a răspuns (pentru Lucylucia45):

Probabil urmeaza. Am crezut ca esti mai mare. Nu te alarma, esti in grafic. Pupici! Peste 1-2 ani daca nu ai menstruatie sa-mi spui si ne alarmam atunci.

| Lucylucia45 explică (pentru SilviaPunct):

Bine happy