| Miha a întrebat:

Hey! TPU! As vrea sa stiu eu ce as putea face de 1 decembriebig grin In afara de defilare, daca se poate o activitate care nu implica banihappy >fundita<

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Ai putea sa chemi cativa prieteni la tine si sa petreceti.
daca a nins in orasul tau, ai putea iesi afara
poti sa stai pe TPU
te uiti la TV happy

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Hm...am niste idei:
-ai putea merge la cinematograf
-ai putea da o petrecere cu prietenii acasa
-poti sa stai pe TPU
-sa te uiti la TV
-sa asculti muzica

etc.

| Honey_8888 a răspuns:

Daca stai intr-un oras mare. poti sa mergi in centru (sunt multeee parade) sau stai akas` mananci floricele si te uiti la un film mistho.papa

| LoLo7545 a răspuns:

De 1 decembrie poti sa iesi cu prietenii ( sau cu prietena ) la o plimbare, sa faceti poze haioasa care vor fi niste amintiri extraordinare, ati putea sa cumparati bere ( daca sunteti consumatori de alcool) sa sa puneti toti bani 1 leu ex, nu stiu pnm sunt multe lucruri de facut mai ales daca esti intr-un oras mare