| AdrianAllForCs a întrebat:

..As vrea sa va intreb ce parere aveti despre produsul Zineryt, am cautat pe internet tratamente pentru cosuri (am 14 ani) si am gasit faptul ca acest produs este foarte bun.Mentionez faptul ca nu am tenul gras, il am uscat.
Si daca imi puteti spune unde il gasesc, si cum se aplica!

Va multumesc mult ( FUNDA )

Răspuns Câştigător
| Denyiiiisa a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie ca tine, si ia ghici ce:si eu ma dau cu zynerit.Deci da, este foarte bun, cel putin la mine a dat rezultate...Cat despre unde il gasesti, mie o farmacista mi-au zis ca cica nu se mai gasesc in Romania, apoi m-am dus pana la gheata la o farmacie si acolo era cate vroiai...Deci te sfatuiesc Daca iti zice careva astfel de prostie, sa nu crezi, mai cauta.

| Denyiiiisa a răspuns (pentru Denyiiiisa):

Aaa da am uitat, cat despre cum se aplica: Sunt 2 solutii cu 2 cutiute(ca sa le zic asa) tu trebuie sa le amesteci...Una e cu sita, si alta e cu capac.Cand le amesteci, le pui in aia cu sita pe amandoua, apoi cu sita aia, direct, iti dai pe fata pe cosuri...Bafta!

1 răspuns: