| stefybhey a întrebat:

as vrea si eu sa cuceresc un baiat dar faza e ca nu am vorbit cu el decat o singura data ...va rog ajutati-ma funda:*:*

Răspuns Câştigător
| Аnnya76 a răspuns:

Pentru inceput vorbeste cu el mai mult. Afla ce-i place sa faca si ce nu. Fii mereu sincera cu el si incearca sa-i cistigi increderea. Nu e nevoie sa afle de-odata ca-l placi, trebuie sa-l faci pe el sa se indragosteasca in tine. Fii unica si asta-l va atrage, dorind sa te cunoasca din ce in ce mai mult.
Sper ca te-am ajutat. :*:*

| stefybhey explică (pentru Аnnya76):

Anishoara asta e problema nu prea apuc sa vb cu el. el sta cu prieteni lui. si joaca mult fotball daca as vrea sa vb cu el ori imi zice ca vorbim mai tarziu ori gasteste el o scuza... ca sa continue cu meciul

4 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Bună. Spune-i că-l placi ..pe facebook.

| yo547 a răspuns:

Nu mai fi asa de timida. Vorbeste mai mult cu el.

| Mazilu_Andrei_Costi_1998 a răspuns:

Stai mai mult pe laanga el si la un momentdat spune-i ca il placi ca asa o sa-ti fie mai usor funda?