| Elenushpisicush a întrebat:

Hey TPU,as vrea si eu sa stiu cum pot face multi abonati pe facebook adica mi-am activat optiunea si vreau sa fac, cat mai multi si 100 ar fi bine,scuzati categoria dar e cea mai accesata happy.
-Funda pentru un raspuns bun, poate vreo demonstratie pe vreun site confused

2 răspunsuri:
| Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Abonatii vin cu timpu, cu cat esti mai populat pe facebook. uite, spre exemplu poti avea multi friends si abonari daca lucrezi pe o pagina facebook si iti mai dai o poza cu tine din cand in cand bagi acolo si profilu'. dar ai grija! daca accepti cererile de prietenie celor abonati, nu vor ramane abonati daca ii ai la prieteni.winking

| Barnos_Catalin_1998 a răspuns:

Prin site-urile de socializare.PS https://www.youtube.com/channel/UCT3MmjNtcRCeHaMm0niyuTgacesta e canalul meu de gaiming: