| GabiPufulete a întrebat:

as vrea un sfat despre cum sa-mi fac si eu o prietena.Si vreau sa-mi dati mai multe sfaturi.Dau funda la cel mai lung si mai bun raspuns!

1 răspuns:
| BlackLight1987 a răspuns:

In primul rand nu cauta! Lasa lucrurile sa se desfasoare in ritmul lor firesc. Între timp investește în tine ca si om. Fii sincer si deschis cu tine însuți și cu cei din jurul tau! Fii sociabil, sustine-ti punctele de vedere dar recunoaște atunci când greșești. Nu te sfii sa iti ceri iertare atunci când greșești! Mai presus de toate fii tu însuți, și astfel vei atrage oameni care rezonează cu tine!