| anonim_4396 a întrebat:

asi dorii si eu niste replici bune "dume" ce le pot zice cand sunt pe afara cu niste fete va rog sa ma ajutati daca puteti multumescbig grin

Răspuns Câştigător
| Knz96 a răspuns:

Poti sa le intrebi pe fete daca stiu ce este rujul :d! uite asa: Stiti ce este rujul?! Cea mai buna vopsea pentru OUA laughing)) Cacama's pe mormantul tau sa aiba mata unde sa puna lumanarea! Uscamia's chilotii pe crucea ta. Ce pasarica zboara cel mai sus? pasarica stewardesei. De ce scot politistii pistolu si trag intr'o usa? pentru ca pe usa scrie °trage°... De ce merg fetele la mare? pentru ca s'au saturat de mica laughing))) Daca mai vrei scrie'mi... app esti fata sau baiat? dupa nume pari fata. tongue

| Avaya a răspuns (pentru Knz96):

Sunt baiat si sunt foarte bune ideile:devil) daca mai ai scrie mersi!

9 răspunsuri:
| Knz96 a răspuns:

Stiu eulaughing numa' ca's vulgare unele big grin

| Avaya a răspuns (pentru Knz96):

Scriele aici ca is numa bunelaughing si daca e cv le cenzurezi cu * da scriele te rog mersi!happy

| Knz96 a răspuns:

Vrei doar despre fete sau si despre baieti? big grin

| Avaya a răspuns (pentru Knz96):

Absolut tot ce stii pentru fete despre fetehappy scriele toate mersi!

| Knz96 a răspuns:

Lasa un id si iti zic cate vrei :d

| Avaya a răspuns (pentru Knz96):

Man_shadow12 da-mi add si imi poti lasa si offlineuribig grin

| Uoana a răspuns (pentru Knz96):

rolling on the floor)) ce teapa iti luasi

| Avaya a răspuns (pentru Uoana):

Dc a luat teapa?