| GraveDigger91 a întrebat:

AStazi vreau sa imi explicati metoda cum sa fluier doar cu limba, m-am uitat la cateva tutoriale pe Youtube, dar nu am inteles pe deplin big grin Asa ca va rog sa imi explicati voi cum e sfaraieala, fara linkuri, vreau explicat. Dau funda ^^

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cand vine taticul tau diseara acasa, pune-l sa-ti explice si sa-ti arate cum se fluiera!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lipsete limba de dinți din fata jos fa un pic de forța cu ea si sufla, eu asa fluier