| Anamaria19999999 a întrebat:

Heiii, as avea si eu o intrebare pentru baieti in special. Am 14 ani si am o colega la mine in clasa care e preocupata doar de cum arata, se imbraca la scoala zici ca merge la club, vorbeste cu 20 de baieti si doar de asta o intereseaza, sa arate bine si sa atraga privirile baietilor, la 14 ani. Si acum vine intrebarea, voi ca baieti, ce parere aveti despre o fata de genul asta?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ma mir ca parintii nu-i spun nimic si nici profesorii.
Ce scoala este aia, fara profesori care sa va disciplineze si sa va ceara sa va imbracti decent?

In orice caz, este doar o chestie temporara, ca pana la 20 ajunge sigur cu burta la gura, sau itinsa de tot orasul.
Fiecare om ajunge ce-si doreste si evident ca si fata asta va avea parte de barbati, asa cum isi doreste. Faptul ca nu se da inca nimeni la ea, este pentru ca-i minora mica si risca ani grei de puscaria, daca o atinge cineva.

| BoboBobo6717 a răspuns (pentru Violleta2022):

Stai liniștită că astea au la activ muuulte scule și crede-mă, ele o fac cu bărbați care ar putea fi tații lor și ce să vezi? Ei profită de temperamentul și prostia lor, iar ele se mai și laudă cu asta, consideră că sunt bombe dacă s-au uitat ăia la ele. Este trist, foarte trist, dar din păcate, și adevărat.

| alexalx1234 a răspuns:

Cam panaramă și neserioasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca nu prea ii pasa de imaginea ei.
Lipsa educației familiare își spune cuvântul.

| timidu89 a răspuns:

O cu*va ce are in cap doar sex

| BoboBobo6717 a răspuns:

Nu sunt băiat, dar îți pot spune că este o cur*ă și una și mai mare în devenire. Cu siguranță are la activ peste 20 cu care s-a călărit, cam atât pit spune. Și o spun fiindcă din păcate am multe cunostinte care sunt toate așa