| FundaTeRog a întrebat:

asteptati vacanta de vara?
Eh. buna intrebare, cine nu asteapta?
Ce veti face in vacanta?
Funda, si vot.
Minim 3 randuri, maxim cat vrei.
☺Nu uitati, funda si vot!

Răspuns Câştigător
| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Da,eu una astept cu nerabdare sa vina vacanta noastra dragahappy.
Eu una voi merge la mare.
Imi voi lua un caine.
Nu prea imi vin asa idei adica acelea 2 erau planuite sti eu nu imi planuiesc asa ce o sa fac peste o luna 2 eu le fac in timp tu ce vei face?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu astept un loc de munca pentru ca am aproape 8 luni de cand sunt somer, sper sa dau de ceva cand vine taicameu acasa ca a zis ca ma duce la un atelier de tinichigerie/vopsitorie auto si vad daca ma angajeaza.

Răspuns utilizator avertizat
| BeHappyForMe a răspuns:

Da astept vacanta din pacate eu am vacanta abia in august fiind la facultate de medicina, insa voi merge o saptamana la mare si o saptamana in Italia cu prietenul meu la matusa lui si probabil sa mergem si acolo la mare ca sta aproape de mare.

| Criiiiiiiis a răspuns:

Da o astept cu nerabdare.
Ce o sa fac eu in vacanta :
- Merg in tabara.
- Dresez catelu'
- Merg la strand si fluier dupa baoetii blushing.
- Ascult muzica.
- Imi rup gatul cu rolele.
- Merg la shopping cu prietenele mele cele mai bune love struck.
- Cant melodii d'ale lui Eminem cand fac dus blushing.
- Merg la cursuri de c-walk.

Si multe altele dar astea sunt ideeile care mi le-am propus acum!

| CandyTetris a răspuns:

Poi,vara asta vine sor-mea cu cumnatu' in tara,asta ca iau cortul, eu, frati-mi-a si ei 2 si mergem in camping, incercand sa prindem si festivaluri sau chestii de genu'. Cinci ziele la cort, weekend la hotel ca sa avem si noi optiunea unui pat moale si mai ales a unei cazi cu saruri de baie :p si apoi schimbam orasul.Incepem cu aradul ca e campie si parca mai plicticoshappy, si terminam undeva la marehappy.Nu mai am rabdare, stau cu laptopul sub banca in ore si caut locatii de campinglaughing.

| FuNdITaPeNtRuMiNe a răspuns:

Foarte mult astept vacanta eu cred ca toti copiii iubesc vacanta este foarte frumoasa si dupa ce sosesti in scoala dupa vanacta toata lumea se mira cum te-ai schimbat si ce bine aretilaughingbig grin

| DemonicaMrx a răspuns:

Eu voi merge in turcia in ankara la kagikak
voi merge in istanbul si voi vizita SF. SOFIA
voi sta la piscina si merg la viena