| LuS[z] a întrebat:

Ati observat? ni s-a actualizat punctajulhappy

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Da, mersi.

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Da.Cine da de baut?raised eyebrows

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Da, m-am speriat când am intrat. M-am obişnuit cu punctajul blocat şi aveam prea multe puncte happy

| LuS[z] explică:

Nimenilaughingalcoolul dauneaza grav sanatatii!

| anonimmmmm a răspuns:

Da, pentru prima data de cind sunt logata pe acest site, sunt asa de fericita, multumiri adminului.big grin

| Alex_7297 a răspuns:

Nu cred că dormeam în seara asta dacă nu-l actualizau. Ş-aşa nu prea am putut să dorm!

| ciupy a răspuns:

Dap am mai urcat in top big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Să sperăm că de acum toate problemele tehnice vor fi rezolvate în timp cât mai scurt pentru a nu mai crea tensiune între useri!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care e sistul pentru a afla punctajul