| teut99 a întrebat:

Are ceva daca pun mai multe intrebari? ( Imi afecteaza punctajul? )

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu, poţi posta câte două întrebări într-un interval de cinci ore.

| Alyra a răspuns:

Hey.
Nu, n-are nimic. Pune câte întrebări vrei atâta timp cât nu sunt irelevante/neinteligibile/etc.
Punctajul tău rămâne acelaşi.
O seară frumoasă!

caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
De ce nu pot pune mai mult de doua intrebari, una dupa alta?
Pe TPU.ro consideram ca problemele tuturor membrilor comunitatii noastre sunt importante si ca fiecare merita vizibilitate. Astfel, fiecare utilizator poate posta doar doua intrebari intr-un interval de cinci ore.
Extras din blog TPU.
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Citeste acest link pentru mai multe informatii
si nu. punctajul nu iti este afectat.
O zi buna:)

| Jipa95 a răspuns:

Nu, nu are atata timp cat sunt in limita bunului simt

| Crucified a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| lalaballet a răspuns:

Nu

| miru20cmrecords a răspuns:

Nu are nimic.

| Alexandraaq a răspuns:

Nuu happy. este totul okey

| Gomez_Daniele_1976 a răspuns:

Nu nu are nimc draga
Pune cite intrebari vrei
Succes