| Popescu_Roxana_1990 a întrebat:

azi a fost prima mea zi de liceu si m.am împrietenit oarecum cu o fata,iar maine vom avea destule pauze intrebare e ce voi face in pauze ca acea fata se va plimba prin scoala pt ca cunoaște multe persoane, eu ce as putea face? Sau cum m.as putea baga in seama cu vreo fata?

1 răspuns:
| Daria09 a răspuns:

Sfatul meu : Nu te schimba pentru a te imprieteni cu vreo fata. Mai bine mai astepti putin ca sa-ti gasesti prieteni adevarati, decat sa-ti faci repede o prietena falsa care te barfeste pe la spate. Sunt sigura ca iti vei face prietene, dar trebuie sa ai rabdare.