| PeeWeeVi a întrebat:

Joi trebuie sa merg la ziua unei prietene si nu stiu ce cadou sa-i iau...este mai pretentioasa si nu stiu haine nici atat, va rooooog sa-mi dati niste idei sunt disperata! multumesc.

Răspuns Câştigător
| FreshDreams a răspuns:

Buna.

Nu te baga la haine, nu stii ce marime poarta, de ce nu te rezumi la niste chestii care le poate pastra ca amintire:):

Poti sa incerci sa ii iei o bratara de argint, sau un set de argint. Un ceas e oricand bine-venit, daca ii plac. Daca zici ca e mai pretentioasa, ma gandesc ca poate ii place sa fie in pas cu moda, si o gentuta micuta, stil plic(in genul asta: http://img.kudika.ro/......6947.jpg). Nu stiu daca mai ai timp, dar ar fi frumos daca ai avea o poza cu voi doua, si ai pune-o in rama...asta ar fi special.

Eu ti-am dat doar niste idei, tu te poti inspira, totusi nu cred ca e atat de pretentioasa incat sa nu accepte nimic, sau sa nu-i placa.La urma urmei, daca ii esti prietena buna, nu va comenta.Cadoul este un gest frumos, si nu trebuie subestimat.

Sper ca te-am ajutat:)

Pa, pa!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| toteusunt a răspuns:

Un parfum ceva happy

| lacrima_4340 a răspuns:

Un tablou digital, o moara cu apa, o fantana cu apa...la noi in oras sunt asa frumoase si nici nu sunt scumpe(40-75); sa nu uiti de flori. Distractie placuta!