| Cynthia13 a întrebat:

Azi la ora de dirigentie am facut biletele sa vedem cine cui ii da cadou de craciun.Si norocul meu.am tras chiar biletelul cu numele baiatului pe care il placlaughing. Asa, sa revin la subiect. Ce sa-i i-au cadou? Are 15 ani(bine, implineste 16 in curand) si e sagetator.Eu ma gandeam sa-i i-au un parfum(deci baiatul asta miroase foarte bine, de fiecare data cand trec pe langa el ii simt parfumul), dar acum nu stiu, ce sa fac? Vreo sugestie, ceva?
Pot spune ca este o fire mai rebela, e un baiat de treaba, cu simtul umorului, ii place basketul, asculta rock si hard rock..., ii place engleza.Stiu multe despre el, chiar daca acum am trecut clasa a 9-a si de abia ne-am cunoscut.
Funda pentru cele mai frumoase cadouri.:X

2 răspunsuri:
| StarkWolf a răspuns:

Pai ai putea sa ii i-ei o minge frumoasa de basket,sau sa editezi un tricou,o cana,o perna,un ceas mare de camera, poti sa-i faci cadou o rama foto poti sa te duci la intersport sa-i i-ei ceva frumos sau sa ii i-ei ceva rock cu formatia lui preferata. Cumpara ceva care sa-l pastreze mult timp, ca sa-i aduca aminte de tine de cadoul tau...cauta pe google cadouri si poate gasesti un model de cadou care ti-ar placea. Dar cele mai frumoase cadouri sunt cele care se pot pastra sau purta.
App:Nu-i lua parfum! Parfum isi poate lua si el, ce gen ii place, i-ai ceva simbolicwinking Daca vrei un sfat ceva sau un ajutor sti unde ma gasesti! Bafta!

| shhadow a răspuns:

Paai,poti sai iei o chitara daca zici ca-i place rock-ul,sau poti sai iei ceva gen un poster mare cu o formatie rock, un autograf de-al unui jucator de basket sau o formatie rock, ori ceva mai interesant :un ursulet mareee pe care scrie I LOVE YOU in caz ca ai tupeu laughing! Sper ca te-am ajutat