| deutza_2137 a întrebat:

azi o pasare sia facut nevoia pe mana mea si era asa ca sa spun invizibil si eu credeam ca la fel aduce noroc dar de fapt aduce ghinionsad deoarece 1:am dat energizant pe fotoliu 2 m-am certat cu cea mai buna prietena 3 am varsat budinca pe masa... oare ce mai urmeaza?! intrebarea mea e cum sa scap de ghinionul astaaa? funditzzzaaa:X:X

Răspuns Câştigător
| Castorul a răspuns:

Chestia cu ghinionul e destul de aleatorie.
Si eu am spart o oglinda (intentionat) si dupa vreo doua ore am gasit pe strada 10 lei, plus in ziua aia am reusit sa conving o fata de care imi place sa iesim la un suc, deci poate ca azi ti-a mers mai rau si poate ca ti-ar fi mers asa cu sau fara incidentul cu pasarea. Maine totul va revenii la normal sau lucrurile se vor imbunatatii chiarwinking
Bafta!

3 răspunsuri:
| kattya96 a răspuns:

Fii mai atenta si nu te gandi ca esti urmarita de ghinion pentru ca asa "il intarati mai tare". Ar trebui sa razi si sa-i trantesti usa in nas big grin
SUCCES!

| GaGaholicLittleMonster a răspuns:

Yo nu cred in astfel de superstitiiwinking...Mie mi se pare doar o simpla coincidenta happy...Incearca sa treci cu vederea si sa ai grija la ce mai versi pe masa si pe canapea happybig grin.Succes! tongue

| darius_9829 a răspuns:

Ce norocoasa esti dar si eu sunt ca vb acum cu tine