| DeadMemories a întrebat:

Cand vreau sa-mi schimb poza de profil pe Facebook imi zice sa trag de margini.OK dar eu incerc sa trag de margini si nu se intampla nimic.Pls help crying(.

Răspuns Câştigător
| Un1kuL a răspuns:

Vezi ca se face cursorul mouseului ca o sageata cu 2 varfuri.il misti pana se face asa. apoi tii click apasat si tragi

2 răspunsuri:
| Un1kuL a răspuns:

Pai ai un chenar si trebuie sa tragi de colturile chenarului. apoi ai undeva sub fotografie "decupare finalizata" da click acolo si gata.bafta

| DeadMemories explică (pentru Un1kuL):

Trag de colturile chenarului dar nu se misca.

| Un1kuL a răspuns (pentru DeadMemories):

Vezi ca se face cursorul mouseului ca o sageata cu 2 varfuri.il misti pana se face asa. apoi tii click apasat si tragi