| Stefaniaelena1234 a întrebat:

Care e sensul vietii pentru voi? Ce conteaza cel mai mult in viata pentru voi?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa am ceea ce imi doresc, sa am mereu speranta ca pot reusi, totul conteaza in viata, sanatatea, banii, iubirea

| Nemessys a răspuns:

Sa fii fericit. Indiferent ce ai face. happy
Scopul nu este sa. faci o scoala, dupa un job, dupa pe cineva cu care te casatoresti, faci copii, ii cresti, ca apoi sa-ti dea in cap. Modul asta de viata il are foarte multa lume si nu zic ca nu este unul bun, insa nu pentru toata lumea. happy

Dupa cum am zis... sensul este sa ce-ti place, ce simti nevoia, sa-ti traiesti viata la maxim.

| CostinAlamariu a răspuns:

În primul rand Mântuirea
În al doilea rand fericirea si siguranta celor pe care ii iubesc
In al treilea rand vreau sa realizez ceva maret, care va ramane in istorie, care sa ajute omenirea. Sincer iti spun ca nu ma intereseaza faima, vreau doar ca creatia mea sa ajute lumea cat mai mult. Cam asta e sensul meu pe acest pamant happy

| anamariarot a răspuns:

Pentru mine cel mai mult contează familia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ma simt eu bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ai o persoana pe care o poti tortura psihic.

| 94Lucifer94 a răspuns:

Să-mi găsesc fericirea, să o trăiesc, apoi să mor împăcat laughing

| gabriela2201 a răspuns:

Sanatatea,fericirea,Iubitul,Familia, banii, puterea, faima.