| OnaOnna a întrebat:

cat costa un joc monopoly. si din ce supermarket-uri il pot lua ( Carrefour, Cora...) Fundaa

Răspuns Câştigător
| GabriellaGabbi a răspuns:

Buna! Jocul il poti achizitiona din orice supermarket, verisoara mea l-a luat de la Carrefour.Dar tu il poti cauta in mai multe supermaket-uri.Pretul sincer nu il stiu dar te asigur ca este pana in 40-50 de lei! Sper ca te-am ajutata happy Funditaa? :*

2 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Nu e foarte scump.În jur de 30-60 de lei și îl poți achiziționa din orice supermarket.

| Dumniezău a răspuns:

In jur de 60 lei. Poti sa-l iei de la orice supermarket.