| antonio30 a întrebat:

Hey, TPU, ce as putea scrie într-un carnet... Ma gândeam sa compun melodii sau ceva... Nu jurnal!
Dați-mi idei!
Funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citate de genu:

http://www.google.ro/......http?/url

4 răspunsuri:
| LittleLady a răspuns:

Si eu am asa ceva.Ma gandeam sa scriu versurile melodiilor mele favorite, poeziile mele, compunerile/povestile mai reusite.Chiar am facut ceva decoratiuni din hartie colorata pe care le-am lipit pe colturile foii, si dupa ce termin de scris ceva adaug data si ora si ceva(un simbol)care-mi trece atunci prin minte:o inimioara, o nota muzicala sau o fata trista daca sunt mohorata! big grinwinking
Sper ca te-am ajutat! Mult succes in continuare! :*

| Bestxl a răspuns:

Poti compune melodii, poezii, poti scrie anumite chestii sa nu uiti de ele.

| corsoandrei a răspuns:

Poti scrie melodii, poezii, compuneri... big grin

| AlexiAle94 a răspuns:

Povesti inventate creaza-ti o lume, poezi din astea poti face si versuri din muzica daca cunosti sa spune curente culturale.Sau mai bine citesti ceva daca tot vrei sa iti ocupi timpul.