| Cineva231 a întrebat:

Ce lucruri as putea sa fac intr-un jurnal(in afara sa scriu)? as vrea sa-mi dati idei de chestii care as putea sa le pun acolo. FUNDA pentru cea mai creativa si realizabila idee.
P.S.va rog scrieti chestii mai iesite din compun pentru ca vreau sa incerc sa si pun in practica ideile cele mai creativehappy

Răspuns Câştigător
| Yukidaruma a răspuns:

Pai poti scrie poezii, cate un desen micut pe aici pe colo, sa pui decupari din reviste cu ce vrei tu sau scoase la imprimanta de ex sa zicem ca scriica iti doresti nu stiu cce bluza decupezi modelu de bluza si pui acolo, poti colora sa il faci cat mmai colorat, fiecare pagina sa fie nu stiu pusa orecum in ordinea importantei, dacaa ai ceva importatn, secuari, poze scrisori...etc poti sa le pui in jurnal sau in coperta juranalului (daca are), daca le pui in coperta sunt mai in singuranta oarecum. Daca cineva vrea sa citesca nu se vagandi s sa uite in coperta, doar daca lasi la vedere. Ca sa mai zic thinking, sa scrii in el niste cuvinte frumoase nu doar ce ti s-a intamplat tie in ziua respectiva ci si ce ai simtit, sa fie cat mai ''poetice'' propozitille de acolo si cat mai inteligente. Sper sa-ti fie de locos ceea ce ti-am zis si sa nu ti jurnalul la vederea oricui ca sa te trezesti ca e citit de tot orasu laughingwinking

2 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Ai putea decupa diferite poze dintr-o revista care iti plac si le-ai lipi acolo... Ai putea desena anumite momente din viata ta... Sau de ce nu ti-ai printa cateva poze cu tine si cu prietenii tai si ai putea scrie in jurnal despre ei. Multa bafta!

| Castorul a răspuns:

Pai depinde ce fel de jurnal ai: daca e unul electronic (blog privat sau public) atunci poti face orice ca internetul e mare :d
Daca e jurnal, gen un caiet, atunci poti sa atasezi poze, sau sa desenezi tu ceva acolo, daca e jurnal de calatorie poti pune in el amintiri de pe unde ai fost (un pliculet cu nisip de la mare, o frunza de la padure). Cam atat imi vine acum in minte.
Bafta!winking