| crissu_8850 a întrebat:

Hey! Ce cadou as putea sa-i fac prietenului meu de aniversarea noastra de 3 ani? Eu am 16 el 17si facem 3 ani in februarie deci e cam frig... fara ursuleti de plus si lucrusoare de genu care s-au epuizat in primul an. Sa mergem la un hotel mai scump ar fi ok? sau ce alte idei aveti?happy

3 răspunsuri:
| Isabellpink a răspuns:

Mersul la hotel pare dragut si poti sa ii pregatesti camera cu petale ...sa serviti sampanie sau vin pentru o atmosfera cat mai romantica. cred ca o sa ii placa un astfel de cadou.

| crissu_8850 explică (pentru Isabellpink):

Buna idee! mersi mult

| Iulia26 a răspuns:

Ai putea sa ii iei un fular luuung pe care sa il impartiti cand mergeti impreunalove strucklove struck sa va lege cevalove strucklove struck! Sau o pernuta "pentru cel mai bun iubit"love strucklove struck!