| dani97 a întrebat:

ce faceti? inca 2 saptamani pana la vacanta... de abia astept( prima vacanta de iarna la liceu, sunt clasa a >9-ahappy. in ultima cred ca nici nu mai ma duc. ce >>ziceti?::

4 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Faci ce vrei, dar o sa-ti iei absente.mai bine te duci macar pana miercuri ca oricum stati degeaba.

| anonymous09 a răspuns:

Chiar asa? in ultima saptamana... nu are rost. mai bine du-te ca o sa te usture cand o sa-ti puna absente

| Soryn098 a răspuns:

Salut. Depinde de ce fel de diriginte/profesori ai. Daca ai de aia schizo. Si iti pun absente mai bine te-ai duce si in + la mine la scoala (sunt a 8-a) se fac ore si in ultima saptamana. Decat sa o incurci mai bine te duci. Daca o sa va dea drumul profesorii? nu risti nimictongue

| OoAmii a răspuns:

ASA SA FACI!:]] Cea mai buna alegere.Nici eu nu vreau sa ma duc:]