| dani97 a întrebat:

Hey tpu.pe 30 noiembrie nu se fac cursuri in scoli si licee, nup? si mai e mult pana la vacanta de iarna ca sunt in clasa a 9-a si de abia astept prima vacantza....ms de raspuns... funda:X

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

30 Noiembrie a fost declarata oficial zi libera, prin Legea nr.147/2012, este Sf. Apostol Andrei, asa ca nu se fac ore. Numai bine!

| DakotaRoyse a răspuns:

Cică da, aşa ştiu şi eu, dar la noi la liceu toţi profii au zis că se fac ore. Nu ştiu.
Vacanţa de iarnă începe în 21 decembrie, ţine 3 săptămâni.

| Lariii99 a răspuns:

Hey.
Intr-adevar nu se fac ore.e zi libera de Sf.Andrei.
Sper ca te-am ajutat. Funda?puppy dog eyes